Videoklipy /  produkce /  14. srpen 2016 /  4656 views

►Tričko Věř, bež a dokážeš: http://verbezdokazes.cz/
►Raego FB: https://www.facebook.com/RAEGOTV/
►Raego Instagram: https://instagram.com/raegothespeaker/

Booking:
tomas@redheadmusic.cz;
+420 777 091 447

http://www.facebook.com/RAEGOTV

VOCAL: Christina Delaney
http://www.facebook.com/pages/Christi...
TEXT + MUSIC: RAEGO
STŘIH: RAEGO
ZVUKOVÁ REŽIE: KRYŠTOF PETERKA
NATOČENO BY MARTY 68
https://www.facebook.com/pages/marty6...Dopis mým fanouškům

Reakce na obrovskej úspěch youtube videa "Ty a Já"

Lidi, =)

upřímně jsem každej den víc dojatej. Ukázalo se totiž, že existuje víc přejících lidí, než by si jeden myslel. V těhle dobách je to v podstatě krásnej okamžik, protože se dole pod videem TY A JÁ začali "shlukovat" z 97% pozitivní komentáře.
Budu se trapně opakovat. Ale tohle není jen má zásluha. Velkej úspěch (jako třeba to, že máme video v trendech) nikdy není zásluha jen jednoho člověka, ale vždy lidí, kteří mu tvoří základy. Já měl to štěstí, že jsem je měl kolem sebe. I vy máte nemalý podíl na tom, co se vlastně událo. Sám bez vás bych byl jen hlas, beat a text. Vy tomu dáváte smysl a život.

Nechci, abyste o mě přemýšleli jako o IDOLOVI. Když jsem před sedmi lety měl 120 kg a 0,1 fanoušků, nějak jsem se na to v hlavě nepřipravil. Radši než "stát nad vámi", bych si přál , abyste si mě hned od začátku zafixovali, jako že jsem vaší součástí. Přál bych si být přesně ten kousek puzzle, který doladí vaše emoce a dostane je tam kam patří. Až budete poslouchat mojí hudbu, tak prosím, neposlouchejte mě, ale poslouchejte jen svoje pocity. To je ta krásná věc na hudbě.

Když už mě prostě musíte někam zařadit, tak by mé přání bylo, aby slovo "Raego" vám nepřipomínalo nic jiného, než že z "ošklivého kačátka", co mělo 120 kg se vyklubal člověk, co snad jednou připomene všem, že nic není nemožné. Věř,běž a dokážeš.

PS:Díky za důvěru ve mě.
Je to pro mě neuvěřitelné palivo na cesty dál.
R.

Komentáře (0)

There are no comments posted here yet

Napiš komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Related Videos